FC RAŽŇANY : Pečovská Nová Ves - 2:2 (0:2) PZ

vložený: 07.03.2011 15:08, upravený: 07.03.2011 15:08, čítaný: 3294x

Komentár k zápasu: Včera odohrali hráči FC Ražňany prvý tohtoročný prípravný zápas na umelej tráve v Sabinove.Pod vedením onedlho nového oficiálneho trénera Slavomíra Balčáka sa jeho zverenci ešte len zoznamovali s ihriskom, pretože momentálne sa stále trénuje v hale. V zápase sa predstavili štyri potenciálne posily - Rado Albert, Dominik Vranko, Pavol Matija a brankár Juraj Tuleja. Viac z hry malo mužstvo pečovskej, čo je pochopiteľné vzhľadom na to, že to bol už ich niekoľký prípravný zápas v tomto roku.Pečovská Nová Ves viedla po polčase 2:0 a mala aj zopár ďalších gólových šancí, ktoré nevyužila. Po polčase sa naše mužstvo schopilo a vďaka hráčovi Radovi Albertovi, ktorý by mohol byť jednou z posíl v jari sme skóre vyrovnali na konečných 2:2 V tomto zápase došlo aj k zraneniu dvoch našich hráčov.