Aktuality a oznamy
Veselé a pokojné sviatky Vianoc

Všetci zodpovední okolo web stránok obce Ražňany Vám prajú tiché a pokojné prežitie Vianočných sviatkov v kruhu najbližších, bohatého Ježiška, nech si každý z nás odpočinie z celoročnej námahy a stresov a uvedomí si pravý zmysel Vianoc.

vložené: 23.12.2005
Nová podsekcia organizácie DHZ

DHZ Ražňany pripudla nová sekcia kde sa môžťe dozvedieť všetko z ich činnosti, výsledky súťaží, prípadne len zanechať odkaz. Prístup je z horného menu Organizácie -> DHZ Ražňany.

vložené: 15.12.2005
Výpadok servera 28. 11. 2005

Ospravedlňujeme sa za výpadok funkčnosti web stránok z dôvodu chyby na trase Prešov - Sabinov.

vložené: 28.11.2005
Novinka na stránkach: Šarišsko - Slovenský slovník

Vzhľadom na množstvo dát, ktoré ponúka stránka obce Ražňany v ktorých nemalé percento zastupujú šarišské výrazy a slovné spojenia, sme uzavreli spoluprácu s voľnou databázou Šarišsko - Slovenského slovníka dostupného na adrese http://www.stofanak.sk/slovnik. Vyhľadávanie v tejto databáze je možné už aj zo stránok našej obce. Aplikácia je dostupná z horného menu pod titulom Šariš-Slov slovník

vložené: 23.11.2005
Technické upozornenie

Náhodné generovanie chýb na stránkach typu: Fatal error ... sú spôsobené chybným zariadením servera na ktorom je zriadený ich hosting. Chyba bola oznámená správcovi tohto servera.

vložené: 22.11.2005
Naša nominácia na cenu Zlatý Erb 2005 !

Je mi veľkou cťou a potešením oficiálne Vás informovať o udelení ocenenia pre Vašu obec v súťaži ZlatyErb.sk 2005 a zároveň Vám tlmociť oficiálne pozvanie na Galavečer medzinárodnej konferencie ITAPA 2005, na ktorom budu odovzdané hlavné ceny súťaže.

 So srdečným pozdravom

 Marián Minarovič, generálny sekretár UMS

vložené: 19.11.2005
Nová sekcia FK Ražňany !

Do obsahu pribudla nová časť, ktorá bude mapovať činnosť miestneho futbalového klubu FK Ražňany. Tabuľky, zápasy, výsledky, fotgrafie, komentáre, na to všetko sa môžu tešiť priaznivci tohto športu. Sekcia je dostupná v časti Organizácie -> FK Ražňany.

vložené: 11.10.2005
Nové doplnky na stránkach

Ďakujeme všetkým, ktorí pripomienkovali nový design našich stránok. Medzi hlavné požiadavky dotazujúcich patrilo umiestnenie hlavného menu, ktorému bolo nastavené zobrazenie v pravej časti stránky. Obohatili sme stránky o funkciu samovoľného nastavenia pozície menu podľa Vašich požiadaviek a tak umožniť prehľadnejšie prezeranie obsahu. Menu si môžte presunúť do Vami zvolenej pozície kliknutím na tlačidlo tlacidlo, ktoré sa nachádza v spodnej časti menu na konci položiek. Veľa príjemných chvíľ na stránkach Vám praje tím raznany.sk

vložené: 19.09.2005
Veľká súťaž !!!

viac info o súťaži čítajte v Spravodajstve

vložené: 14.09.2005
Nový design pre raznany.sk - testovacia prevádzka

Vytvorené pomocou XHTML, CSS. Predpokladané zlepšenie zobrazovania v rôznych prehliadačoch, SEO a tým lepšie sprístupnenie rôznym vyhľadávačom a skupinám návštevníkov. Jasnejšia navigácia a informácie o rôznych sekciách, prehľadnejší obsah dostupný väčšine populácie. Chyby a pripomienky smerujte do odkazovača. (admin)

vložené: 13.09.2005