Aktuality a oznamy
Nové foto z minulosti

Tak konečne sa našlo trochu času na doplnenie našej fotogalérie. Siahli sme na dno šuplíkov našich starých rodičov, prebehli truhlice na pôjdoch a ponúkame Vám prvú kolekciu fotografií zo života v Ražňanoch. To ako sa žilo niekedy, Vám ponúkne táto jedinečná zbierka. Zároveň vyzývame tých, ktorí vlastnia podobné zábery aby nás kontaktovali. Budeme veľmi radi ak sa o to s nami podelíte. Zbierku nájdete vo Fotogalérii v sekcii Z histórie. Niektorí z fotiek sú ešte dodnes medzi nami a tak prosíme, ak Vás pri prezeraní zbierky napadne nejaká popisujúca informácia, píšte to do komentárov, ktoré sa nachádzajú pod každou fotografiou.Veľa príjemných chvíl strávených na našich stránkach Vám praje administrátor a redaktori.

vložené: 21.05.2005
Priatelia!

Sledujete a zaujímate sa o stránku www.raznany.sk? Je dôležité aby si zaslúžila väčšie rozšírenie služieb a informácií. Preto, ak máte rôzne materiály o Ražňanoch a chceli by ste priložiť ruku k dielu, prosím kontaktujte ma na stofanik(zavináč)raznany(bodka)sk.

vložené: 09.05.2005
Hodnotenie barov v Ražnanoch

V diskusnom fóre môžte vyjadriť svoj názor a hodnotenie na kvalitu ponúkaných služieb barov v Ražnanoch.

vložené: 22.04.2005
Echo k jednej reality show

Ako sa nazýva kód , ktorým sa dorozumievajú dvaja debili???
- mojsejovka...

vložené: 23.03.2005
Pinpongový turnaj

Zajtra, 4.marca 2005 sa v kaštieli uskutoční pinpongový turnaj všetkých vekových kategórií. Všetkých Vás športu-chtivých srdečne pozývame.

vložené: 04.03.2005
Nižšie svätenie pre P. Eliáša

V sobotu dňa 5.3.2005 prijme z rúk otca Arcibiskupa A. Tkáča nižšie svätenie - ministérium - službu lektorátu, študent kňazského seminára a ražňančan Pavol Eliáš. Bude to pri Svätej Omši v seminárnom kostole v Košiciach o 16:30 hod.
Za modlitby ďakuje a zároveň o ne prosí Pavol Eliáš..

vložené: 01.03.2005
Preklad prvej písomnej zmienky našej obce z 24.2.1248

Práve dnes má naša obec presne 757 rokov a pri tejto príležitosti pripravil P. Eliáš, študent Kňazského seminára v Košiciach a mimochodom ražňančan, preklad jednej z najdôležitejších listín našej obce, prvej písomnej zmienky.
Chcem pripomenúť, že týmto jeho publikačná činnosť na stránkach našej obce nekončí a bude Vás aj v budúcnosti oboznamovať s bohatou históriou obce a okolia.
Vrelá vďaka

vložené: 24.02.2005
Oznam pre firmy, živnostníkov a remeselníkov našej obce

Pripravený je formulár, ktorým budete postupne oslovení pre zápis do zoznamu na týchto webstránkach. Zápis je dobrovoľný a bezplatný, spoplatnené je len spracovanie Vašich informácií a to symbolickým poplatkom 150,- Sk. K formuláru je možné doložiť do 10 ilustračných fotografií z Vašej činnosti, alebo výrobkov, ktoré produkujete. Oslovíte takto veľkú časť svojich budúcich zákazníkov, pretože takýto spôsob reklamy na web stránkach, ktoré disponujú veľkou návštevnosťou je na nezaplatenie. V prípade záujmu dostanú priestor aj subjekty z okolitých filiálok. Informácie na tel.čísle: 0907 160040 (admin)

vložené: 08.02.2005
Klebetník spustený do testovacej prevádzky !!!

Chat (z ang. rozhovor) bol spustený do testovacej prevádzky pod novým menom Klebetník. Táto nová služba našich stránok Vám ponúka úplne nový rozmer komunikácie s ostatnými návštevníkmi stránok našej obce! Vyskúšajte si to!
Veľa zdaru s Klebetníkom Vám praje administrátor.

vložené: 25.01.2005
Vysvetlenie k ankete

Chat (z anglického prekladu "Internetový rozhovor") je aplikácia, ktoré umožnuje rozhovor v reálnom čase medzi dvomi alebo viacerými ľudmi, čize môžte komunikovať s ľudmi, ktorí sa pripoja k tejto aplikácii a takto komunikovať aj so zahraničnými návštevníkmi. Podobné programy: IRC, ICQ, www.azet.sk, ...

vložené: 17.01.2005