Aktuality a oznamy
Oslava sv.Demetra

V nedeľu 28.10.2007 o 10.30hod sa uskutočnila odpustová slávnosť sv. Demetra. Hlavným celebrantom svetej omše bol p.kaplán Harakeč ktorý momentálne pôsobí na farnosti v Prešove - Sekčove.

vložené: 31.10.2007
Prenájom budovy TJ Ražňany.

OZNAM: Obec Ražňany oznamuje záujemcom o prenájom budovy TJ Ražňany, že ponuky je možné predložiť do 21.09.2007 na obecnom úrade Ražňany. Základné podmienky prenájmu: - nájomné min. 55000,-SK/rok, - úhrada energií za celú budovu, - likvidácia KO a splaškov na vlastné náklady.

vložené: 10.09.2007
Súhrné informácie o obci v anglickom jazyku

Naše poďakovanie patrí Martine Mihalíkovej, ktorá spracovala a preložila informácie charakteristike a živote v obci do anglického jazyka. V poslednej dobe nás čoraz častejšie kontakujú návštevníci stránok aj zo zahraničia s rôznymi požiadavkami, preto bolo v našom záujme poskytnúť informácie o obci aj v iných jazykoch. Do budúcnosti uvažujeme s rozšírením služieb o zaujímavé novinky s cieľom viac priblížiť a sprehľadniť našu obec a okolie. Oslovili sme miestny aeroklub s prosbou o letecké snímky na vytvorenie mapy obce, vo vývoji je aplikácia interaktívnej prehliadky po obci, medzi doposiaľ nerealizované plány stále patrí zmapovanie miestneho cintorína, jazykové mutácie a informačné služby pre občanov a návštevníkov. Preto vždy uvítame a ceníme si pomoc ľudí ako Martiny a ostatných, ktorí môžu svojimi schopnosťami napomôcť k zviditeľneniu nášho regiónu. Všetkým Vám veľká Vďaka.

vložené: 19.07.2007
Folklórne slávnosti - pozvánka

OBECNÝ ÚRAD V RAŽŇANOCH VÁS POZÝVA NA Folklórne slávnosti dňa 7.7.2007 – sobota o 15,00 hod. v miestnom parku O dobrú zábavu sa postarajú: dychová hudba SABINKA, FC Ražňany folklórny súbor SABINOVČAN, žiaci ZUŠ vSabinove deti z MŠ v Ražňanoch, Kynologický klub Sabinov ľudová rozprávačka ARAŇA ZÁROVEŇ VÁS POZÝVAME NA VÝSTAVU ĽUDOVEJ TVORIVOSTI A PO UKONČENÍ PROGRAMU NA ZÁBAVU PRE VŠETKÝCH

vložené: 22.06.2007
Škola v prírode

Aktualne sa pripravujú fotografie z akcie Škola v prírode Tatranská Lomnica.

vložené: 04.06.2007
Komentáre k článkom

Návštevníci stránok majú od dnes aj možnosť vyjadriť sa k jednotlivým článkom v Spravodajstve.

vložené: 03.05.2007
Pridávanie foto do Fotogalérie

Bolo znovu spustené do prevádzky pridávanie fotografií do fotogaléerie, stačí vyplniť príslušný formulár a priložiť súbor s fotografiou.

vložené: 18.04.2007
Letecký deň zrušený

Podľa servera www.airshow.sk sa Letecký deň v Ražňanoch, ktorý sa mal konať dňa 10.9.2006 z nezistených príčin ruší.

vložené: 06.09.2006
Bezplatný katalóg firiem, živnostníkov a remeselníkov

Pripravili sme pre Vás novú službu na reprezentáciu všetkých výrobných a obchodných zložiek nielen nášho regiónu. Do katalógu je bezplatný zápis pre firmy, živnostníkov a remeselníkov cez jednoduchý formulár dostupný 24 hod. denne na adrese www.katalog.raznany.sk. Pre web stránky miest a obcí je pripravený export údajov databázy podľa požiadaviek. Využite tejto skvelej služby na prezentáciu svojej činnosti. Pomôžete tým sebe a zároveň zvýšite viditeľnosť a kvalitu informovanosti vo Vašom regióne.

vložené: 06.06.2006
Vylepšená verzia stránok - nové

Doplnené verzie pre slabozrakých návštevníkov a textová verzia.

Stránky obce prešli drobnými zmenami dizajnu a obsahu, nie všetky sekcie môžu pracovať korektne, prosím ospravedlňte drobné výpadky.

vložené: 14.05.2006